Impreza dla pracowników

Impreza dla pracowników

Pracodawca, szczególnie ten, który zatrudnia dużą liczbę pracowników w Krakowie, powinien szukać efektywnych sposobów na motywowanie swoich pracowników.

Przedsiębiorca bowiem, który myśli, że wystarczy wypłacać pensję, aby pracownicy pracowali na sto procent swoich możliwości, grubo się myli. Potrzebne są bardziej zaawansowane formy motywacyjne, często oparte na tak zwanych miękkich umiejętnościach. Impreza integracyjna może być jedną z nich, podobnie jak wspólny wyjazd wszystkich pracowników gdzieś razem na wycieczkę.

Taka okazja do pobycia razem

Na gruncie również osobistym i towarzyskim nie tylko zawodowym, z całą pewnością spowoduje tez, że ludzie ci będą się lepiej ze sobą czuli w pracy i podczas wykonywania zespołowego powierzonych im obowiązków. Nie można też z czymś takim, jak impreza integracyjna przesadzać. W istocie powinna się ona czasowo ograniczyć do jednego, może dwóch przypadków w ciągu roku.

Itegracyjna impreza firmowa

Pamiętajmy, że wszelkie formy nagradzania powinny być okazjonalne i nie mogą pracownikowi spowszednieć, bo zacznie traktować je jako część swojego wynagrodzenia, która mu po prostu przynależy. A wtedy nagle okaże się, że imprezy dla firm nie będą już tak często robione i poczuje się on zawiedziony. Tego jest lepiej uniknąć, bo pojawią się problemy i brak motywacji.

Imprezy integracyjne dla firm nie powinny być również zbyt bogato przeprowadzane

Pracodawca może ograniczyć się do zafundowania posiłku w klubie i postawienia dwóch, może trzech pierwszych drinków. Reszta już powinna należeć do pracowników i tego, co sami sobie wymyślą.

Zapisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *