Same rowery w Krakowie

Same rowery w Krakowie

Rowerzyści opanowali miasta, ilość cyklistów jaka porusza się za pośrednictwem takiego środka transportu, docierając nim do szkoły czy pracy, ewentualnie na zakupy z roku na rok jest coraz większa. Nie dziwi zatem sytuacja, w której wiele miast docenia ten fakt, stwarzając im przy tym odpowiednie zaplecze a także infrastrukturę.

Ludzie na rowerach opanowali miasta

Oczywiście w dalszym ciągu to właśnie samochodów jest w przekonaniu wielu osób najlepszą koncepcją, choć nie zawsze zdają sobie z tego sprawę, iż w rzeczywistości tak właśnie nie jest. Rowerem możemy przemieszczać się po ulicach miast z zachowaniem zasad ruchu drogowego, jednak w przypadku korków czy zatłoczonych ulic, ewentualnie możliwości wykorzystania innych skrótów, czas dotarcia we wskazane miejsce, może przemawiać na jego korzyść.

Nic nie wskazuje na to aby liczba rowerzystów w Krakowie oraz pasjonatów stosujących taki środek transportu miała zwłaszcza w większych miastach zacząć spadać, raczej będzie wręcz odwrotnie, rower to dla nas coś, co warto posiadać i niejednokrotnie wykorzystać.

Zapisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *