Zabawa w Krakowie?

Zabawa w Krakowie?

Stolica Małopolski tętni życiem bez przerwy, ale w najwyższym stopniu wieczorem. Ludzie tłumnie wybywają do centrum i szukają rozrywki. Weekendowy Kraków gwarantuje ciągły napływ wszelkiego rodzaju zabaw. Zaryzykuję tezę, że Kraków wie jak dać doprawdy dobrą rozrywkę.

Jeśli wybierzesz się do Krakowa i skusi Cię chęć poznania, jak wygląda wieczorne życie, to przybyłeś gdzie trzeba. Kraków charakteryzują liczne restauracje, puby, kawiarenki i kluby. W obrębie rynku w niemal każdej bramie położony jest bar, który pozwoli Ci się odstresować, napić bez problemu herbatki lub pobrykać na parkiecie. Miejscowe restauracje mają w menu potrawy nieomal z całego świata, a kluby puszczają rozmaitą ofertę. Warto skonstatować, że każdy turysta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Mówiąc o rozrywce w Krakowie nie można nie wspomnieć o krakowskim Kazimierzu. Dystrykt Kazimierz to istotne miejsce w Krakowie. Rozwijają tutaj bardzo spokojne kawiarnie i legendarne dyskoteki. Kazimierz ma niespotykaną specyfikę i klimat.

A oto wybrane puby: House of Beer to miejsce, w którym spróbujesz piwa z wielu browarów Polski i z zagranicy. Karczma posiada szeroki wybór tych napojów. Żaczek to lokal o uczelnianych klimatach. Stare przeboje i piwo z sokiem imbirowym są tu popularne. Ptaszyl to mniej znana kawiarnia, która oferuje z polotem kawę oraz zróżnicowane napoje.

Zapisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *